Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Audi Kapı Açma

ileadmin

Audi Kapı Açma

Audi Kapı Açma işleri garantili

Audi Kapı Açma

Audi araç kapısı açılacaksa biz arayınız 0544 5056969. Audi A4 aracının anahtarlarını aracın bagajında unutan müşterimiz yetkili servis çağırır. Yetkili servis bir süre uğraşır, aracın iç kolunu çekerek açmayı dener fakat sonuç olumsuz olunca bu aracın kapısını açamayacağını söyler ve gider. Çaresiz müşteri bir anahtarcı arkadaşımıza ulaşır ve durumu izah eder. O meslektaşımız bu aracın kapısını  açamayacağını fakat ”Arkadaş Oto Anahtar’ın” açabileceğini söyler ve bizim telefonumuzu verir. Sonuçta bize ulaşan müşterimizle kısa bir telefon görüşmesinin ardından , aracın kapısını açabileceğimizi ve ordan da bagaja ulaşıp anahtarı alabileceğimizi izah ettik. Konum gönderen müşterimizin bulunduğu yere servis motorsikletimizle ulaştık. Kısa bir çalışmanın ardından kapısını açtığımız 2012 model a4 aracın bagajınıda açarak anahtarını sahibine teslim ettik.
Volkswagen gurubu araçlar olan Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ya ait tüm araçlarda yüksek güvenlik dediğimiz güvenlik sistemi kullanılmıştır. Bu sistemin özelliği kısaca şöyledir; aracın kapıları kilitliyken iç kolu çekerek açamazsın. Düşünün ki arabanın içinde biri var ve siz arabanın kapılarını kumandayla kapattınız. Arabada bulunan o kişi arabanın içinde olmasına rağmen arabanın kapısını açamıyor. Dışarı çıkmak için camı kırmaktan başka şansı yok.  İşte yüksek güvenlik dediğimiz sistem kısaca budur. Kapıyı açmak için anahtarıyla kapıdan açman yada kumandayla açaman gerek. Üçüncü bir alternatif maalesef yok. İşte bu durumlarda biz devreye giriyor ve kapıyı anahtarıyla açarmış gibi maymuncuk kullanarak kapıdan açıyor ve sorunları çözüyoruz.

Araba kapısı açılmıyor,anahtarı içinde unuttum,anahtarı bagajda unuttum,anahtar içinde kaldı,anahtar içerde kaldı,anahtar bagajda kaldı,anahtar kayboldu,arabamın anahtarı kayıp,arabamın anahtarı kayboldu

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Arayın