Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Fiat Doblo Anahtarı

ileadmin

Fiat Doblo Anahtarı

Fiat Doblo Anahtarı

Doblo Anahtarı

Fiat doblo yedek anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz 0544 505 6969. Tüm anahtarlarınız kaybolsada aracınızın yanında kumandalı doblo anahtarı yada kumandasız doblo anahtarı yapabiliyoruz. Kaybolan anahtarınızın risk oluşturmaması için aracın hafızasından siliyoruz ve birdaha aracı çalıştırmıyor. İlerleyen günlerde kayıp anahtarınızı bulduğunuzda tekrar araca kodlayıp çalışmasını sağlıyoruz.  Fiat doblo anahtar ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. İşyerimize gelen müşterilerimize yedek doblo anahtarlarını çok kısa sürede yapabiliyoru. Lazer kesim makinalarımızla kestiğimiz anahtarlarda hata oranı sıfırdır. Fabrikasyon kesim yapıyoruz. Bu sayede anahtarların çalışma performansı en üst seviyede olmaktadır.  Tüm anahtarlarını kaybeden müşterilerimiz için mesafe tanımıyoruz. İstanbulun her bölgesine ve yakın vilayetlere servis yapabiliyoruz. Seyyar lazer kesim makinamız maymuncuklarımız ve kodlama cihazlarımızla müşterimizin verdiği konuma gidiyor ve araç başında işi bitiriyoruz. Çekiciye bindir indir yapamadan saatlerce arabasız kalmadan müşterimize anahtarını ister kumandalı ister kumandasız yapıyor ve araç başında çok kısa sürede teslim ediyoruz. Bazı müşterilerimiz bizi uzak mesafeden çağırıyorlar fakat emin olunki yakın mesafedeki meslektaşlarımızdan çok daha kısa sürede ve daha temiz bir işçilikle anahtarı yapıyoruz ve müşterimizi memnun ediyoruz.
Oto anahtar sektöründe ”Arkadaş Oto Anahtar” adının markalaşması bizim işimize duyduğumuz sevgiden ve yılların birikiminden gelmektedir.
İmmobilizerli anahtarların hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtar yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Doblo anahtar,Doblo Anahtarı,fiat anahtar,fiat anahtarı,araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key.oto anahtar

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Arayın