Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Megane2 Kart Tamiri

ileadmin

Megane2 Kart Tamiri

Megane2 Kart Tamiri

Megane2 Kart Tamiri

Megane2 kart tamirini garantili yapıyoruz 0544 5056969. Kart tamiri yaptıracaksanız bizi arayabilirsiniz. Kart okunamadı arızasını , kumanda çalışmıyor , kapıları açmıyor yada kapıları kapatmıyor arızasını kısa sürede tamir ediyoruz. İsterseniz işyerimize getirip megane2 kart tamiri yaptırabilirsiniz yada uzaktaysanız kargoyla gönderebilirsiniz. Kargoyla gelen megane kart aynı gün tamir edilip geri gönderilir. Yurt içi yada yurtdışı farketmez yeterki kargoya verip gönderin. Kargoyla gelen megan kart aynı gün tamir edilip kargoyla geri gönderilir.
Megane2 kart arızalandığında ekranda ”kart okunamadı” uyarısı verir ve araç çalışmaz. Eğer yedek sağlam kartınız yoksa maalesef aracınızı çalıştırma şansınız kalmaz. Arızalı kartınız tamir edilene kadar aracınızı olduğu yerde çakılı kalır. Bu durumda aracınızı kullanamayacağınız için mağdur olacaksınız. İşte bu tip durumlarla karşılaşmamak ve mağdur olmamak için en kısa sürede yedek kart yaptırmak gerekir. Çünkü tek anahtar risk taşır. Her an başına umulmadık birşey gelebilir. Buda mağduriyet anlamına gelir. Oysa yedek anahtarımız olsa durum daha farklı olacaktır.
Megane2 kartların yanında takılı olan acil anahtarından bahsedelim; acil anahtar sadece kapıyı açıp aracın içine girmek için yapılmıştır. Aracın aküsü bittiğinde kumandayla kapıları açmamız mümkün olmayacaktır. Aküye ulaşabilmek için kapıları açıp ordan da kaputu açmamız gerekir. Kapıları acil anahtar sayesinde açabiliriz. Kapı kolunda anahtarın gireceği yuva kapakla kapalıdır. Kapağı kaldırınca anahtarın gireceği yuva ortaya çıkacaktır. Acil anahtarımızı takarak kapıyı açabiliriz. Sonrada aküye ulaşıp işimizi halledebiliriz.
Akü sağlam ve dolu olduğu halde kapılar kumandayla yine açılmayabilir. Buda kartın pilinin bittiğine işaret edebilir yada kart arızalanmış olabilir. Yine acil anahtarl kapıyı açıp kartı yuvasına takarak aracımızı çalıştırabiliriz.

Yazar hakkında

admin administrator

4 comments so far

Zafer ŞengülYayın tarihi:9:54 pm - Oca 9, 2019

2005 model megane2 1.5 diesel aracımın kontak kartı kapıları açıp kapatıyor ama aracı çalıştırmıyor. Kart okunmadı hatası veriyor. Yedek kartım da mevcut değil. Afyonkarahisar da ikamet ediyorum. Yedeği ile birlikte 2 kartımın olmasını istiyorum. Çözümünüz nedir acaba?

adminYayın tarihi:6:50 pm - Eki 15, 2017

İyi günler,megane2 karttaki arızaya bağlı olarak mesafe problemi de yaşanabiliyor. Çok sık karşılaşılmayan bir durum. Aracın alıcısında da problemler olabilir. Yeni bir kartı araca kodlayıp denemek en kısa çözüm olur. Yeni kartta sıkıntı yoksa sorun çözülmüş olur. Eğer yeni kodlanan kartta mesafe problemi yapıyorsa arabada sıkıntı olduğu anlaşılır.

GökhanYayın tarihi:5:35 pm - Eki 14, 2017

Eğer kart bozuksa ızaktan kumanda meaafeside kısalıyormu acaba

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Arayın