Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Range Rover Sport Anahtarı

ileadmin

Range Rover Sport Anahtarı

Range Anahtarı

Range Rover Sport anahtarı

Range Rover Anahtarı

Range Rover Sport anahtar

Range Rover Sport anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz 0544 505 6969. Tüm anahtarları kaybolan range rover sport aracın yanına varıyor ve olduğu yerde çekiciye bindir indir yapmadan anahtar yapıyoruz. Kapıları kapalıysa aracın kapılarını maymuncukla açıp mekanik anahtarını işliyoruz ve sonrada cihaz bağlayıp immobilizer kodlamasını yaparak işi bitiriyoruz. İmmobilizer kodlaması için son sistem cihazları kullanıyoruz. En son model araçların anahtarlarını yapabilmek adına cihazlarımızı sürekli güncel tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu konudaki politikamız sayesinde en son sistem araçlara dahi anahtar yapabilmekteyiz.
Range Rover Sport araçların anahtarları 2010 yılından sonra eller serbest (hands free) dediğimiz modele geçiş yaptı.Bu araçlarda anahtar cebinizdeyken start tuşuna basarak aracı çalıştırabiliyor ve durdurabiliyorsunuz. Çok kullanışlı ve şık bir anahtar modeline sahip olan bu araçlarda 2 tip anahtarla karşılaşmaktayız. İnce ve kalın modeller. Aslında işlevsellik açısından aralarında fark olmayan bu anahtarlardan hangisini yaparsan yap araca uyumludurlar. Benim anahtarım kalın model incesini yaptırmak istiyorum diyenlere ince veya ince anahtar istemiyorum diyenlere kalın anahtar yapabiliyoruz. İstek sizden yapması bizden.
Oto anahtar sektöründe 30 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Arkadaş Oto Anahtar pratik çözümleriyle siz müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler sunuyor.İstanbulun her bölgesine servis araçlarımızla , servis motorsikletimizle ulaşıyor ve çözümler üretiyoruz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.