Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Rapid Anahtarı

ileadmin

Rapid Anahtarı

Skoda Rapid Yedek Anahtar

Rapid Yedek Anahtar

Skoda Rapid anahtar ihtiyacınız varsa bizi arayınız 0544 505 6969.  2016 model rapid araca müşterimizin isteği doğrultusunda yedek kumandasız Skoda Rapid anahtar yapımı gerçekleştirildi. Ekonomik olması için müşterimiz kumandasız anahtarı tercih etti. İsteseydi kumandalı anahtar da yapabilirdik. Skoda rapid yüksek model araçlara anahtar yapabiliyor olmamız münasebetiyle müşterilerimizin tercih sebebi oluyoruz. Servislerin yüksek maliyetler çıkarması ve uzun süre istemeleri sebebiyle Arkadaş Oto Anahtar olarak ön plana çıkmaktayız. Buda haklı olarak bizleri mutlu etmektedir.  Yaptığımız yatırımların ve birikimlerin karşılığı tabiiki bizleri hep bir tık önde tutmaktadır. Volkswagen gurubu araçlarından olan Skoda Rapid aracın yüksek güvenlikli kapılarını açmak için maynuncuk sistemleri kullanmaktayız. Kapılar kapandığında maymuncuk marifetiyle açabilmekteyiz. Kapıları şişirmeden kastırmadan ezmeden çizmeden çözümler sunuyoruz.
Aracını satışa çıkaran müşterimiz biriyle anlaşır ve aracı satmak için son safhaya gelinir. Alıcı aracın yedek anahtarını sorunca iş çıkmaza giriyor. Çünkü servis yedek anahtarı 15 güne getirtebileceğini söylüyor. Bu durum alıcının hiç hoşuna gitmiyor .Tam iş bozulacakken biz devreye giriyoruz ve 15 günlük işi 15 dakikada hallediyoruz. Herkes mutlu. 🙂 Sizlerde yedek anahtar ihtiyacıyla karşılaştığınızda veya herhangi bir oto anahtar sıkıntısıyla karşılaştığınızda bizden destek alabilirsiniz.
Oto anahtarlarının mekanik uçlarını işlerken son sistem lazer kesim makinaları kullanıyoruz. Bu sayede, müşterilerin anahtarlarında aşınma yıpranma olsada bizim yaptığımız anahtar fabrikasyon bir anahtar oluyor ve sıfır hatayla çıkıyor. Bu sayede takıntılı açan anahtarların yerine çok rahat çalışan hiç takılmayan zorlamayan kasmayan anahtar yapabilmekteyiz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.