Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Toyota Auris Kontak Tamiri

ileadmin

Toyota Auris Kontak Tamiri

Toyota Auris Kontak Tamiri

Auris Kontak Tamiri

Toyota Auris kontak arızasını garantili tamir ediyoruz 0544 505 6969. Aracınızı çekiciye bindir indir yapmadan olduğu yerde kontak tamirini gerçekleştiriyoruz. İnternetten telefon numaramıza ulaşan müşterilerimiz konum atıyorlar yada adres veriyorlar o kadar. Motorsikletli acil servisimizle hemen adrese ulaşıyor ve kısa sürede kontak arızalarını gideriyoruz. Bazan müşterilerimiz Auris kontak tamiri için araçlarını çekiciye bindirip servise çektiriyorlar. Sonra servisin çıkardığı faturayı görünce arayış içine giriyor ve bize ulaşıyorlar. Bizim verdiğimiz fiyatlar makul olduğu için bizi tercih ediyorlar ve biz servisin bahçesinde yada otoparkında aracın kontağını tamir edip sorunu kökünden çözüyoruz.  Özellikle toyota araçlarda sıkça karşılaştığımız kontak arızası tamirini kısa sürede ve uygun fiyatlara tamir etmemiz sebebiyle el alışkanlığımız üst seviyeye çıkmış durumdadır. Artık dakikalara varan sürelerde işi bitiriyoruz.
Toyota kontak tamiri tecrübemize güveniyoruz ve diyoruzki ”Tecrübemize güvenin, işi bilmeyen tamircilerle maceraya girmeyin. Hem zamanınız hemde paranız boşa gitmesin.”
Kontağı arızalanan müşterimiz servisle konuşur ve auris kontak tamirini serviste yaptırmaya karar verir. Servis çekiciyle aracı çektirir ve müşterimiz serviste kaç liraya malolacağını öğrenmek için servise gelir. Rakamları duyan müşterimiz interneten alternatifler bulmak için gezinirken bizim sitemizi bulur ve bizi arayıp durumu bildirir. Auris kontak tamirini garantili ve servisten kat be kat uyguna yaptığımız öğrenince hemen konum atar ve bizi çağırır. Kısa süren bir hazırlıktan sonra motorsikletimizle konuma vardığımızda aracı servisin bahçesine yakın bir yerde bulduk. Müşterimizle buluşup merhabalaştıktan sonra çok kısa bir sürede auris kontak tamirini başarılı bir şekilde garantili tamir ettik. Hem çok uygun bir fiyata hemde çok kısa bir sürede kontağını garantili tamir ettien müşterimiz mutlu bir şekilde yoluna devam etti.
Arkadaş Oto anahtar olarak 30 yılı aşan tecrübemiz ve birikimlerimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Bize güvenin.

Yazar hakkında

blank

admin administrator

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Ara İstanbul