Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

0544 505 6969

Çözümler Sunuyoruz..

Kategoriler

Kontak Arızası Tamiri

ileadmin

Kontak Arızası Tamiri

Kontak Arızası Tamiri

Kontak Tamiri

Kontak arızası tamirini araç yanında garantili yapıyoruz 0544 505 6969. Kontak dönmüyor, kontak çevrilmiyor,kontak açmıyor,kontak sıkıştı, aracımı stop ettiremiyorum, anahtar dönmüyor, çalıştıramıyorum, anahtar sıkıştı, anahtarı döndüremiyorum, kontak anahtarı sıkıştı, kontak anahtarı dönmüyor, aracı çalıştıramıyorum, kontak dönmüyor, kontak dönüyor araba çalışmıyor,  kontak anahtarı dönmüyor , arabanın kontağı dönmüyor gibi arızalar sebebiyle mağduriyet yaşayan müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Arkadaş olarak müşterilerimizin kontak arızalarında aracın yanına motorsikletli servisimizle kısa sürede ulaşıyor ve kısa süre içinde kontak arızalarını tamir ediyor , sıkıntılarına son veriyoruz. Marka model farketmeksizin İstanbulun her bölgesine ve yakın Vilayetlere hizmet veriyoruz.
Ençok kontak arızası veren araçlar sıralamasında Volkswagen gurubu araçları sayabiliriz. Ülkemizde çok sayıda bu araçlardan bulunması münasebetiyle kontak arızasıyla oldukça karşılaşmaktayız.  Golf 4 kontak arızası tamiri, golf 5 kontak arızası tamiri, golf 6 kontak arızası tamiri, caddy kontak arızası tamiri, tamiri,  touran kontak arızası tamiri, seat leon kontak arızası tamiri, skoda octavia kontak arızası tamiri, Audi A3 kontak arızası tamiri firmamız tarafından garantili olarak araç başında yapılmaktadır. Uzak vilayetlerdeki müşterilerimiz kontaklarını söktürüp gönderdikleri taktirde garantili kontak tamiri yaparak geri kargolamaktayız.
Ülkemizde satışı yapılan tüm araçların kontak tamiriyle ilgileniyoruz. Marka model farketmeksizin kontak tamirine önem veriyoruz. Toyatanın yeni çıkarmış olduğu Corolla, Yaris ve Auriste kullandığı kontakların mühendis hatası sebebiyle olduğunu gördüğümüz arızalarına kısa sürede kesin ve garantili çözümler ürettik. Her anahtarcı her kontağı tamir edemez. Saatlerce kontakla uğraşıp oldu diye takılan kontakların tekrardan aynı arızaya düştüklerine defalarca şahit olduk. Bizi tercih edin, hem paranız hemde zamanınız boşa gitmesin 0544 505 6969. Corolla kontak arızası tamiri, Auris kontak arızası tamiri, Yaris kontak arızası tamiri garantili yapılır.
30 yıllık meslek hayatımızıda binlerce araba kontağını tamir ederek ekonomiye kazandırdık. Ve tamir etmeye devam edeceğiz. Arkadaş oto Anahtar  işi biliyor..

Yazar hakkında

admin administrator

  2 comments so far


  Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/arkadaso/public_html/wp-content/themes/appointment-pro/comments.php on line 12

  AliYayın tarihi:9:51 pm - Mar 1, 2022

  Mitsubishi l200 1998 model araç vizeye girecek kontak çalışırken çıkıyor çıkmaması lazım vizeden kalıyor yoksa


  Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/arkadaso/public_html/wp-content/themes/appointment-pro/comments.php on line 12

  atakanYayın tarihi:10:21 pm - Ara 30, 2020

  hayırlı akşamlar ustacığım cıtroen berlingo 2006 model 1,9 aracım var kontak yuvası boşluk yaptı yani kontak anahtarını yuvasına taktığımda kontak oynuyor bunun tamiri mümkünmü bir de ayrıdan bir sorum daha var kontak yuvaya takınca çalıştırmak için kontagı çevirdiğimde gösterge panilinin ışıkları yanıyor bir de farlarım yanmaya başlıyor kontaktan yapma olanağı varmıdır şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  Bir cevap yazın

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Hemen Ara İstanbul